Dla naszych klientów istniejemy od 1990 roku skutecznie działając na rynku budowlanym. Od przeszło 15 lat specjalizujemy się w ocieplaniu i renowacji elewacji. Na przestrzeni lat 1995-2008 wykonaliśmy około 300 tyś.m2 ociepleń na terenie miasta Poznania, Wrześni, Gniezna, Słupcy, Konina, Pyzdr, Goliny, Wolsztyna, Trzemeszna; wszędzie uzyskując wysokie oceny inwestorów. Nasze rekomendacje sytuują nas w czołówce polskich firm remontowo - dociepleniowych.

Wieloletnie doświadczenie i ogromne zaangażowanie w przeszkolenie załogi z zakresu nowoczesnych systemów dociepleń firm: STO-ISPO, Caparol, Atlas, Kreisel, Baumit, Ceresit, Tytan, MC-Bauchemie wyniosły Nas na najwyższy pułap wykonania usługi. Posiadając profesjonalny sprzęt od rusztowań począwszy po własny tabor transportowy możemy realizować nawet najtrudniejsze zlecenia. Z naszych usług z powodzeniem od lat korzystają zarówno klienci posiadający domki mieszkalne, jak i klienci korporacyjni, spółdzielnie mieszkaniowe i ogromne aglomeracje miejskie. Poszczególne nasze prace remontowe możecie Państwo przejrzeć zaglądając w zakładkę "realizacje" na naszej stronie internetowej.

Z wszelkimi pytaniami prosimy kontaktować się bezpośrednio z naszym biurem przy ulicy Wrocławskiej 42 K we Wrześni, telefonicznie pod numerem telefonu:

061 436-79-79
lub mailem:
biuro@budex-wrzesnia.pl

Każdego z Państwa obsłużymy indywidualnie pomagając w wybraniu właściwego systemu rozwiewając przy tym wszystkie wątpliwości techniczne. Serdecznie zapraszamy.

  Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe BUDEX
62-300 Września, ul. Wrocławska 42 K
tel. 61 436 79 79
fax 61 436 60 43
www.budex-wrzesnia.pl
biuro@budex-wrzesnia.pl
 
Otonet 2011, Strony Internetowe Gniezno